7 Karışımlı Yaptat Kervansaray kahvesi

Telefon Numaralarımız: (507) 399-8600

karadenizde yeni lezze kervansaray kahve ile tanıştılar

        Her yudumda mutluluk çarpıcı sözı ile farklı bir lezzet sunan Adıyaman kervansaray kahvesi hizmet veren Adıyaman’ın vazgeçilmez tadı YAPTAT Kervansaray Kahvesi, gitti her fuarda  açtığı stantla yoğun ilgi görüyor.
10 bine yakın satış noktası ile fark yaratan Adıyaman Kervansaray Kahvesi, Karadeniz’e de mutluluk dağıtmak için çalışmalarına başladını dile getirdi. İşletme sahibi Tarık YAPICI, tüm Türkiye’nin damak tadına hitap ettiklerini belirterek, “Çayın kalbi Karadeniz’de de kahveyi sevdirmek için uğraşacagız” dedi.
Her Fuarda yoğun bir ilgi ile karşılaştıklarını dile getiren YAPICI, “Kervansaray Kahve, Geleneksel lezzetin her yaş grubuna hitap ettiğini ve ayrıca Kervansaray kakuleli Kahve ile yeni lezzet sunmayı hedefliyor, kalite politikası gereği adım adım ilerleyerek gelişmeyi ve müşteri beklentilerini ön planda tutmaya çalıştıklarını dile getirirken. Bu anlamda firmamız kendi mutfağında geliştirdiği bu mistik tadı 10 bine yakın satış noktası ile müşterileriyle bir araya getiriyor. Samsun, Ordu, Trabzon gibi farklı kentlerde, bu lezzeti çayın kalbi Karadeniz Bölgesi’nde de sevdirmeyi amacıy ile her türlü fuara katıldıklarını söyledi. 7 çeşit ürünümüzle kervansaray kahvesi, menengic kahvesi,  Karadenizlilere en görkemli kahveleri sunmuş olacağız” diyerek dile getirdi.