7 Karışımlı Yaptat Kervansaray kahvesi

Telefon Numaralarımız: (507) 399-8600

antalyada kervansaray kahvesi nerede satılır

antalyada kervansaray kahvesi satan yerler, antalya, antalya manavgat ilçesinde kervansaray kahvesi nerede satılır, antalyada kervansaray kahvesi nerede satılır

Manavgat Belediyesi, 2017 yılını birlik ve beraberlik içinde, iyi ve güzel duygu ve dileklerle karşılamak amacıyla 'Bir Fincan Kahveyle El Ele Gönül Gönüle Mutlu Senelere' etkinliği düzenledi. Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlenen etkinlikte kahve ikram stantları kuruldu. Manavgat Belediyesi personeli, yurttaşa kahve pişirerek sunum yaptı. Bizlerde Adıyaman kervansaray kahvesi olarak bu tür etkinlikleri düzenleyenleri kutluyor yeni yılın herkese huzur ve mutluluk getirmesini dilyioruz. Yılbaşına kadar sürecek olan organizasyonun ilk gününde, kahve ikramları, Belediye Başkanı Şükrü Sihtimam'in şehir dışında olması sebebiyle başkan destekları Sebahat Çevik, Aydın Öz ve belediye birim müdürleri tarafınca yapıldı.

Belediye başkan yardımcıları Adıyaman kervansaray kahvesi ikram ederken, vatandaşın yeni yılını kutladı ve yeni senenin tüm Manavgat halkına sağlık, sıhhat, afiyet ve huzur getirmesini diledi. Belediye çalışanının elinden kahve ikramlarını alanlar, kahvelerini yudumlarken söyleşi etti.