7 Karışımlı Yaptat Kervansaray kahvesi

Telefon Numaralarımız: (507) 399-8600

adiyaman kervansaray kahvesi ile tanisin

        Kahve Türk Toplumu olarak beğenerek içtiği ve her daim misafirliklerin ve hoş sohbetlerin vazgeçilmesi olan bir içeçek olup hatta ismi bile Türk Kahvesi olarak dünyaya açılmıştır. Adıyaman ilinde Tarık YAPICI'nın Türk kahvesine yeni bir karışım ile meydana getirilen Adıyaman kervansaray kahvesi öncelikle Adıyaman ilinde tanınmaya ve içilmeye başladı. Daha sonra ise Tüm Türkiye'yi kendisine hayran bırakmaya başladı. Ev ve ofislerde bir çok mekanda ikram edilmeye başlaması ile artık daha çok tanınmaya ve içilmeye başladı. 7 farklı muhteşme içerikten oluşan bu karışım şifa verici özelliği sayesinde bir çok kesim tarafından içilmeye ve tüketilmeye başladı. 

Diğer kahvelerden çok farklı

Adıyaman kervansaray kahvesi içerisindeki muhteşem karışım ve üretimden alıyor. Farklı teknikler ile bir aray gelen kahve çekirdekleri öncelikle dibek taşında dövülmesinden dolayı dibek kahvesi olarak yaptat kervansaray kahvesi olarak lansman edilmeye başladı daha sonra ise farklı lezzetlerle karışım oluşmasından bunlardan menegiç, damla sakızlı kahvesi Kervansaray kahvesi damla sakızı ve kakuleli olan Tarihi Adıyaman Kahvesi ise yine kakule ve menengiç ile oluşan 7 karışım ise kakuleli kahve olarak piyasada ve gönüllerdeki yerini almaya başladı. Osmanlı kahve geleneğine yeni bir soluk getirmeye aday kahve kervansaray kahvesi...

adiyaman kervansaray kahvesi  siz de bu lezzetli muhteşem karışımlı dibek kahvesi ile tanışmak istiyorsanız sipariş bölümünden bizimle irtibata geçebilri ve kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.