7 Karışımlı Yaptat Kervansaray kahvesi

Telefon Numaralarımız: (507) 399-8600

Meşhur Kervansaray Kahvesi

        Melengiç'in iltihap giderici özelliği bulunmaktadır. Krema nefesin açılması sağlar ve kalp rahatsızlıklarında faydalıdır. Salep, öksürüğü azaltır ve bronşların rahatlamasını sağlar. Türk kahvesi ise kalp dostu olarak bilinir. Meşhur Adıyaman Kervansaray kahvesi siparişini siteye girerek Türkiye'nin her yerinden kolaylıkla verebilirsiniz.

 

 Meşhur Kervansaray Kahvesi 

Türk Kahvesinin dünyada nam yapmadığını ve dünyaca bilinmediğini bilen yoktur herhalde. Fakat Türk kahvesinin sütlü yapılmışı gibi Hafif içimli ve 7 farklı bir birinden farklı besin deposu olan meşhur kervansaray kahvesi de günümüde Türk Kahvesi ile boy ölcülmeye başladı. Damaktada lezzetli ve yumuşak bir içime sahip olan bu kervansaray kahvesi herkesin göz beğegi gibi içilmeye ve sevilmeye başlandı.

 7 farklı karışımın eşşsiz buluşması ile orta çıkan ve özel bir içime sahip olan bu meşhur kervansaray kahvesi köpüğü, içimi ile içenleri kendisine hayran bırakıyor. Ramazanların vazgeçilmesi olan Türk Kahvesinin yerine aday, yemeklerden sonra ise kahve tiyakilerin yeni gözdesi olan bu kahveyi sizlere sunmaktan büyük onur duyarız. 

 

kervansaray kahvesi içeriğini merak edenler içinse kervansaray kahvesi içinde ne var sorusunun cevabı burada;

7 farklı karışımın eşsiz buluşması; damla sakızı , çikolata, salep, krema, melengiç, keçiboynuzu ve Türk kahvesinden oluşan bu kahve mistik bir tada sahiptir. bir çok vitabını barındıran bu kahvenin size tam bir besin kaynağıdır. zayıflık sorunan çözüm, mutluluk kaynağı çikolata, ağız kokusuna son, mide hastalıklarına iyi gelir, iltihap giderici, nefesin açılması, kalp rahatsızlığına faydası, öksürüğe iyi gelmesi, bronşların rahatlamasına sebep olur.  tam bir besin kaynağı olan bu kahveyi sizlere sunuyoruz.

1 kğ meşhur kervansaray kahvesi 4 paket 250 gr kargo dahil kapıda ödeme ile 35 TL ile sizlerle. siz de sipariş verebilir ve en geç iki gün içinde bu kahveye ulaşabilirisiniz.